Home » Serwis » Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

Do przeglądów używamy następujących części zamiennych: filtry oleju, filtry przeciwpyłowe, filtry powietrza, filtry paliwa, świece żarowe, świece zapłonowe, płyny chłodnicze, płyny hamulcowe, paski pomocnicze, oleje silnikowe, oleje do skrzyni biegów automatycznej, oleje do skrzyni biegów manualnej, oleje do mostów.

Z punktu widzenia obsługi samochodu przeglądy mają bardzo istotne znaczenie, gdyż oprócz zalecanych czynności serwisowych, wykonywane są również weryfikacje stanu technicznego auta, dzięki którym można wykryć zużycie podzespołów i wykonać naprawę. Aby przegląd był prawidłowo wykonany stosujemy specyfikacje opracowane przez Volkswagena. Nie da się ukryć, że często trafiają do nas Klienci po raz pierwszy z autami które nie były regularnie serwisowane. Nasi technicy starają się wtedy ustalić razem z Klientem jakie czynności obsługowe były wykonywane w latach poprzednich i na tej podstawie uzgadniają z Klientem zakres przeglądu.

W przypadku wykrycia usterek zawsze najpierw informujemy o nich Klienta i uzgadniamy naprawy. Nie da się ukryć jak wielkie znaczenie mają dla Klientów ceny napraw, staje się to jeszcze bardziej odczuwalne dla aut starszych. Nasi technicy wiedzą jakie części i metody regeneracyjne zastosować, aby uzyskać korzystniejsze ceny. Każdy przegląd dostarcza wielu informacji, które zapisywane są w naszym systemie komputerowym i w książce serwisowej Klienta, co zdecydowanie ułatwia obsługę przy kolejnych wizytach.

Wykonujemy również Badania na Stacji Kontroli Pojazdów jeśli stan techniczny auta jest prawidłowy.