Home » Uwagi serwisowe

Uwagi serwisowe

04

Maj

Przeglądy używanych Volkswagenów przed zakupem

Służąc Państwu wiedzą i doświadczeniem zapracowaliśmy na uznanie dla naszych przeglądów przed zakupowych. Klienci mogą liczyć na szczególną dociekliwość w przypadku wykrywania usterek mogących mieć wpływ na konieczne dodatkowe wydatki. Ważne jest to, że przegląd odzwierciedla jakość auta w danej chwili i uzyskane informacje powinien Klient porównać z informacjami uzyskanymi od osoby sprzedającej.

24

kwi

Regularne przeglądy przynoszą korzyści

Klientów korzystających z naszych usług zawsze zachęcamy do wykonywania zalecanych przeglądów i napraw.

16

kwi

Warto kupić używanego Volkswagena

Volkswagen należy do najbardziej poszukiwanych marek na rynku aut używanych. Znaczna część pochodzi z importu głownie z Niemiec. Przypuszczalnie wielu Klientów wolałaby kupić nowe auto, jednak są one znacznie droższe i przekraczają ich możliwości finansowe. Zakup auta używanego ze względu na niższą cenę ma wielką zaletę, gdyż możemy zasiąść z kierownicą auta wyższej klasy i z droższym wyposażeniem. Często powodem zakupu auta używanego jest również pogląd wielu Klientów, że auta nowe z salonu bardzo szybko tracą na wartości.

08

kwi

Życzliwość dla Kobiet

Nie da się ukryć, że Kobiety chętnie jeżdżą Volkswagenami, natomiast zadajmy sobie pytanie czy lubią jeździć do serwisów, czy też wolą aby to zrobił ktoś z rodziny lub z pracy.

W naszym serwisie staramy się zmienić ten stereotyp, Klientki korzystające z naszych usług mogą liczyć na życzliwość, a powierzając nam swoje auto mogą być spokojne o jego sprawność. Dzięki naszym staraniom zapracowaliśmy na uznanie dużego grona zadowolonych Klientek. Jeśli Klientka nie jest zbyt zainteresowana szczegółami naprawy nie zamęczamy jej sprawami technicznymi i wykonujemy szybko usługę.

23

mar

Często nie dochodzi do zakupu auta używanego

potwierdzając tylko, że korzystne jest wykonywanie takich przeglądów, oraz że nie przybędzie jeszcze jeden Klient nabity w butelkę.

Dowiedz się więcej

Strony