Home » Serwis » Wymiana żarówek

Wymiana żarówek

Wymieniamy żarówki:
W światłach mijania i drogowych, stopu i pozycyjnych, kierunkowskazów przednich, bocznych i tylnych, cofania, przeciwmgielnych tylnych i przednich oświetlenia kokpitu, wnętrza bagażnika, schowków, w światłach xenonowych.
Przykładowe typy żarówek:
H4, H7, T4W, W5W P21/5W, P21W, H11, H3, C5W, C10W,C21W, BAX D2R, D15, D2S
i inne

Wiele nowych rozwiązań technicznych niesie ze sobą utrudnienia w dostępie do przepalonych źródeł światła i ich wymiany. Poza tym światła mijanie i drogowe wymagają odpowiedniego ustawienia, Z kolei wymiana żarówek oświetlenie deski rozdzielczej także nie należy do łatwych.

W przypadku świateł xenonowych wielu Klientów uważa, ze wystarczy wymienić żarnik i sprawa załatwiona, natomiast w rzeczywistości może to być kwestia elektroniki i tu także zapraszamy do serwisu.
Wielu Klientów pyta dlaczego często zdarzają się im wymiany żarówek reflektorowych. Związane jest to z tym, że jeździmy więcej na włączonych światłach, ale również zależy od stałości parametrów napięciowych, oraz od jakości połączeń w kostkach.

W przypadku nieprzewidzianych awarii oświetlenia i poszukując szybkiej naprawy, zapraszamy przyjmiemy auto niezwłocznie.