Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Służąc Państwu naszą wiedzą i 20 letnim doświadczeniem zapracowaliśmy na uznanie dużego grona Klientów, którzy powierzając nam swoje auta mogą być spokojni o jakość i ceny usług.

Sprawia nam wielką satysfakcję współpraca z Klientami potrafiącymi docenić nasze starania. Jak również gdy po zmianie samochodu lub jego marki w dalszym ciągu korzystają z naszych usług.

Cechą która nas wyróżnia są umiejętności załogi poparte bogatym doświadczeniem warsztatowym przy obsłudze Volkswagenów. Możemy dzięki temu świadczyć usługi w bardzo szerokim zakresie, co dla Klientów poszukujących racjonalnych rozwiązań powinno być bardzo wygodne i zachęcające do współpracy.

Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na szczególną dociekliwość w przypadku wykrywania usterek mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Jeśli sytuacja taka wystąpi, staramy się szczególnie przekonywająco informować Klientów o zagrożeniach, gdyż aby ich uniknąć będą konieczne decyzje o naprawie. Są one czasami trudne, gdyż wiążą się z dodatkowymi wydatkami, ale w efekcie końcowym wpłyną na Państwa zadowolenie po zakończonej usłudze.

Nie da się ukryć, że często odnosimy wrażenie jak wielkie znaczenie mają dla Klientów ceny napraw. Staje się to jeszcze bardziej odczuwalne, gdy mamy do czynienia ze starszymi autami. Ważne jest to, że w naszym serwisie wszystkie czynności naprawcze są najpierw uzgadniane z Klientem, a nasi technicy wiedzą jakie części i metody regeneracyjne zastosować, aby uzyskać korzystniejsze ceny.

Biorąc pod uwagę jakość współpracy z Klientami wykonujemy wiele działań związanych z podwyższaniem umiejętności technicznych naszej załogi oraz poziomu wyposażenia technicznego. Proces ten przez wiele lat przebiegał w warunkach autoryzacji salonu i serwisu marki Seat, wraz z jakościową autoryzacją ISO wydaną przez niemiecki TUV. A jak ogólnie wiadomo Seat należy do Grupy Volkswagena, co zdecydowanie ułatwia nam pracę, gdyż na każdym kroku widać wspólne rozwiązania techniczne, wspólnie stosowane części zamienne, oraz narzędzia specjalistyczne.

W przypadku nieprzewidzianych awarii i poszukując szybkiej naprawy, zapraszamy przyjmiemy auto niezwłocznie.


DLACZEGO VOLKSWAGEN

Volkswagen jest wyjątkową Marką, która jako jedna z niewielu obdarzona jest tak olbrzymim sentymentem przez Polaków. Zasłużyła na to wyróżnienie trwałością, niezawodnością aut, oraz wysokim poziomem wykonania. Volkswageny zawsze miały estetyczną stylistykę, bez specjalnego nacisku na śmiałe nowinki mające zaskoczyć przyszłego użytkownika. Wyjątkowe zaufanie do Marki podkreślają statystyki sprzedaży aut nowych, oraz olbrzymie zapotrzebowanie na auta używane, które sprowadzamy głównie z rynku niemieckiego. Rynek wtórny był zawsze najsurowszym egzaminatorem dla trwałości aut, a relatywnie wysokie ceny osiągane przez Volkswageny potwierdzają tylko pozytywne opinie przyszłych użytkowników.

Tak dobre wyniki w sprzedaży wspierane są przez Team Volkswagen Motorsport, który trzy razy pod rząd poprowadził Tuaregi do zwycięstwa w Rajdzie Dakaru. Następnie wielkie sukcesy odnosi VW Polo R WRC z napędem na 4 koła początkowo z silnikiem 300 konnym, następnie 318 konnym, sięgając po Mistrzostwo Świata w 2013 i 2014 roku. Tak genialne wyniki VW Polo R WRC nie byłyby możliwe gdyby nie zastosowanie wielu usprawnień i modyfikacji: drzwi boczne są o połowę lżejsze od seryjnie produkowanych, chłodzenie zacisków hamulcowych cieczą, a tarcze hamulcowe pracują do 900 stopni Celsjusza, dla ustabilizowania auta podczas skoków i zwiększenia docisku kół zastosowano skrzydło z włókna węglowego i inne. Początki Volkswagena sięgają 1934 roku, gdy Ferdynand Porsche zaprojektował historycznego garbusa. Był on produkowany w Wolfsburgu w latach 1945 – 1977, a następnie w Meksyku do 2003 roku. W Meksyku również w 1997 roku rozpoczęto produkcje Volkswagena New Beetle. Od 1973 roku produkowany jest Passat, od 1974 roku Golf, a od 1975 roku Polo.

Rok 2014 był wyjątkowy dla Grupy Volkswagena, która pierwszy raz w historii sprzedała ponad 10 milionów pojazdów. Innym imponującym rekordem jest przekroczenie liczby 200 milionów wyprodukowanych samochodów. Volkswagen jest właścicielem wielu marek aut osobowych i ciężarowych produkowanych w 106 zakładach: Audi, Seat, Skoda, Vokswagen, Bentley, Porsche, Lamborghini, Bugatti, Ducati, Man i Scania.

Sprawdź używanego VW przed zakupem

Aby nie ponieść nadmiernych strat Klienci mogą liczyć na naszą dociekliwość w wykrywaniu usterek mogących mieć wpływ na późniejsze wydatki.

Regularne przeglądy przynoszą korzyści

Dzięki regularnym przeglądom znacznie rzadziej zdarzają się większe naprawy i niespodziewane problemy z autem.

VOLKSWAGEN serwis usługi dodatkowe

Świadczymy usługi w szerokim zakresie, co dla Klientów powinno być bardzo wygodne i zachęcające do współpracy.